| veve06 a întrebat:

am o prietena (nu suntem iubiti),ne intelegem bine,suntem foarte buni prieteni,de ceva timp am descoperit ca ne place sa ne satisfacem placerile unul altuia, ne simtim foarte bine facand sex si altele.Voi ce parere aveti e normal asa, sa continuam asa?

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Continua frate nu fi prostwinking

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca voi va simtiti bine in postura asta, nu va impiedica nimeni sa faceti sex in continuare.

| Doub a răspuns:

Nu, nu e normal.

| Copac13 a răspuns (pentru Doub):

Nu aicea te gasesc

| Doub a răspuns (pentru Copac13):

Ce?

| Holiday a răspuns:

Nu e nici normal, nici anormal, e doar o stare de fapt, va place sa faceti sex unul cu altul. Atata timp cat n-aveti alte obligatii, de ce n-ati face?!?

| AkaOnly a răspuns:

Depinde daca o placi ca si persoana sau doar iti place sa faci sex cu ea... Poti sa continui, dar te-as sfatui sa stai mai mult timp sa discuti cu ea, sa-ti dai seama daca este genul tau.