| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si am intrebat.o daca vrea sa fie k mine si mi-a raspuns ca nu vrea sa stricam "prietenia" mai am vreo sansa app am 14 ani

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappypai daca spui ca ti-a zis asa inseamna ca nu te vede decat ca pe un simplu prieten si nimic mai mult.Cel mai bine ar fi sa incerci sa acepti asta si incerci sa mergi mai departe, asta e cel mai bine.
Baftahappy

| mona a răspuns:

Din moment ca a zis asa inseamna ca nu vrea mai mult decat prietenie

| ChangeYourLife a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu cred ca te place doar ca nu vrea sa stricati prietenia(exact cum a zis si ea). Ea poate crede ca o sa fie altceva intr-e voi si ca nu o sa mai fiti fix ca niste prietenie. Sper ca te-am ajutat big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dimas a răspuns:

Uită de ea frate...
am fost şi eu in asa situatie

| neutrino a răspuns:

Fata nu te place ca iubit. Reorienteaza-te.

| Hotmama12 a răspuns:

Invata sa folosesti semnele de punctuatie si apoi sa-ti faci griji in privinta altor lucruri...