| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: Am 14 ani si sunt in clasa a VIII-a si sunt prieten foarte bun k o fata. Incerc sa fiu cu ea din iarna anului 2011... Acum patru zile i.am spus unei prietene sa puna o vb buna pentru mine(eu vroiam urmatoarea zi sa o intreb daca vrea sa fie cu mine) in fine a intrebat.o si i-a spus ca tine la mine foarte mult si daca o sa fie k mine o sa ne certam intr.o zi si o sa stricam prietenia... Urmatoarea zi am intrebat.o si a zis ca tine la mine mult dar ca la un frate :O in momentul acela parca nu mai aveam motiv sa traiesc... Acum doua zile am intrebat.o daca ea vrea sa moara singura si a zis posibil. Mai am vreo sansa?

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Pai,luati-va gatu´ impreuna!

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, cand ti se mai intampla sa auzi fraza " Nu vreau sa stricam prietenia " Intervine tu cu vorba asta "Lasa, ca o sa am grija sa ramanem prieteni ". Asta e doar un pretext... Daca te iubeste si te vrea, iti zic eu ca iti zicea da. Mai incearca, nu renunta asa repede la ceva la care ti! Ia-o tu sa nu o ia altuwinking Bafta si succes!

| rolly14 a răspuns:

De ce ai intrebat-o daca vrea sa moara singura? Nu trebuia sa faci asta, acum poate ca o cam deranjeaza persoana ta. Posibil sa mai ai o sansa, poate!laughing

| neutrino a răspuns:

Daca nu lasi prostia la o parte cred ca nu mai ai nici-o sansa.

| amaliaamely a răspuns:

Buna! Daca odata ti-a zis nu si ca tine al tine ca la un frate...nu cred ca ai mia avea sanse...Dar stii mai sunt pe lume si alete fete mai frumoase si mai de terabahappyhappy
Asa ca sfatul meu e sa nu astreptii pana zice ea da...ptr ca sunt salbe sanse de un raspuns afirmativ...happyhappy
Mai bine cautatii alta fatahappyhappyhappyhappy
Sper ca te-am ajutat!

| mariumarius a răspuns:

Frate chestia asta mi s-a intamplat si mie ....adica am vb cu ea si ne-am atasat unu de altul ca prieteni si i-am spus ca m-am indragostit de ea, am cam stricat totul dar asta asta s-a intamplat cu ceva timp in urma cam 1 an si nici nu ne salutam sau altceva pentru ca ea nu vroia sa fie cu mine si daca ramaneam prieteni apropiati m-as fi indragostit mai mult pe zi ce trece de ea si nu puteam sa fac nimic pentru ca ea nu vroia si decat sa ma faca sa sufar....pa asta e,(si acum dupa 1 an tot ma maqi gandesc la ea pentru ca imi place la nebunie de ea daca ma intelegi dar asta e dragoste cu forta nu se poate si nici nu sunt genul care sa o bat la cap cu prieteni sau mesaje sau alte prostii chiar tin la ea si nu vreau sa ma urasca asa ca las totul asa cu este), sper sa te fi ajutat

| Hulpe_Larisa_1990 a răspuns:

Poate trimitei biletele cumparai flori