| Smirnoff2 a întrebat:

Buna!
Am o problema!
Am facut dragoste cu prietena mea care mi-a zis ca era virgina si eu am incredere in ea doar ca uneori am putine dubii si vreau sa fiu lamurit!
In timp ce faceam dragoste mi-a zis ca nu a durut-o, doar putin dupa si nu i-a curs sange deloc!
Este posibil sa fi avut himenul flexibil si sa nu se fi rupt inca si se va rupe? Sau s-a rupt deja? Sau chair nu stiu ce sa mai cred, Va rog sa imi spuneti sincer. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Exista 2 variante: ori nu s-a rupt himenul si se va rupe la urmatoarele contacte, ori s-a rupt si nici n-a sangerat si, fiind foarte lubrifiata, n-a avut nici dureri prea mari. Difera de la fata la fata, nu e o regula care sa se aplice la toate. Daca ai incredere in ea, mergi pe incredere.Plus ca, daca va iubiti, n-ar trebui sa va afecteze relatia prezenta sau absenta virginitatii ei. Sa fim seriosi, suntem in secolul 21

11 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca nu ar fi adevarat ca e virgina, ce ai face?

| mona a răspuns:

E posibil sa fi avut himenul mai elastic sau e mai mult posibil sa nu fi fost virgina asa cum ti-a zis ea

| VadTot a răspuns:

E Lasa o asa cum zice ea...Vezi tu pe viitor.ce si cum...

| Adry05 a răspuns:

Da, poate n-a apucat sa se rupa himenul. Si in legatura cu sangele, nu tuturor fetelor le curge.

| Woodenpints91 a răspuns:

Îţi pasă atât de mult dacă era sau nu virgină?
Îţi trebuie 9 centimetri să dezvirginezi o fată. Dispui de aşa ceva?

| Felys a răspuns:

Daca o iubesti,chiar nu conteaza daca era sau nu virgina, ce parca tu nu ai mai fost cu alte femei, nu mai fi asa cartitor, ca era ca nu era, important e ca acum e cu tine

| darrio2007 a răspuns (pentru Felys):

Conteaza mult increderea pe care el o are pentru ea.El banuieste ceva iar ea i-a spus altceva.Tu ce ai crede in locul lui? Sau nu esti.Deocamdata.

| Vix999 a răspuns:

Conteaza?
Si inca ceva : tu chiar nu ti-ai dat seama? Daca a intrat usor si fara absolut nici o problema nu mai era. Daca ai intampinat oprelisti pana sa o poti baga de tot, era.
Oricum fetele se pot dezvirgina fara sa isi dea seama si de la ob-uri, sport, mers pe bicicleta etc.
Deci este posibil daca nu mai avea himenul intact, ea nici macar sa nu fi stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede nimic. Esti ''praf''. Am vrut sa spun ca esti ''obosit''.

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Decii. Nici la mine nu a curs sange deloc.Dar in schimbb. Ma duruttt.happy

| geogen a răspuns:

Cunosc o fata care are himenul foarte flexibil, a fost la doctor si i-a spus ca e virgina si ea nu mai e de mult, depinde de fiecare, nu e obligatoriu sa curga sange.