| rembo90 a întrebat:

Am o problema, eu toata ziua vreau sex, mai tot timpul ma gindesc la asta si de si ma masturbez in fiecare zi ma excit foarte repede. Oare sa fie problema ca n-am facut sex demult.

Răspuns Câştigător
| okayhey a răspuns:

Cati ani ai?
Sa stii ca si eu ma gandesc toata ziua la sex, nu esti singurul. Oricum, e ceva normal (apropo, sunt fata)

17 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Poate esti cam uratel si pe deasupra si ninfoman.No girls no sex ..Bad life!

Răspuns utilizator avertizat
| OnlineZ a răspuns (pentru rembo90):

Mai nu trebuie sa te superi, eu doar spun adevarul. Stiu ca ai si tu curiozitatile tale dar cam insisti cu sexul si ne formam o anumita impresie.Si cat despre cum sa ma blochez o sa iti spun dar sa stii ca in viata trebuie sa asculti ssi chestiile rele ce se spun despre tine.

| RAY a răspuns (pentru rembo90):

Onlinez nu vorbeste aiureli are dreptate man fizicul conteaza foarte mult in viata cine spune ca nu ori e urat si niciodata nu a acceptat asta sau e ipocrit, nu cred ca merita ignore ca ti-a spus adevarul, daca tu ai fi baiatul din avatarul tau fac pariu ca ai avea iubita de multe poate iubite multe ori frumusete ori banii sau alegi una pe masura fizicului tau, asta e viata

| doctorandus a răspuns (pentru OnlineZ):

Un baiat nu poate fi nimfoman.

| OnlineZ a răspuns (pentru doctorandus):

Ba chiar poate dragule.intereseaza-te si discutam.

| doctorandus a răspuns (pentru OnlineZ):

Te inseli, la barbati se numeste satiriazis, nu nimfomanie. Nimfomane nu pot fi decat femeile.

| OnlineZ a răspuns (pentru doctorandus):

Eu chiar am cautat aseara sa ma conving si am gasit acolo ..Ninfomania care se mai numeste si satiriazis este... Deci daca gresesc imi cer scuze.

| epurasu a răspuns (pentru OnlineZ):

Cum poti sa spui una ca ata ca-i uratel? Uratel sa fie nu-i frumos sa zici asta! Fiecare e frumos in felul lui, toti santem frumosi!

| OnlineZ a răspuns (pentru epurasu):

Da ai dreptate ..am fost rautacioasa.

| OnlineZ a răspuns:

Hai sa nu ne jignim Mrs. Daca te-am jignit cu ceva a fost din cauza ta pentru ca nu stii altceva decat sa vorbesc de sex ca drept dovada toate intrebarile tale contin chestii de genu.Hai ca ma enervezi deja si nu are rost sa mai vorbim.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti un baiat/barbat normal din punct de vedere medical si fiziologic este cat se poate de fireasca aceasta dorinta. Abstinenta accentueaza sentimentele si dorintele sexuale.Fa sex cat mai degraba pentru a mai diminua aceste porniri.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca asta este problema, lipsa de sex.

| HereToHelp a răspuns:

O sa te saturi pana la urma laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Alincacalin a răspuns:

Nu ie la toata lumea ie asa