| olapli a întrebat:

Am o problema in viata personala.Imi atrag atentia mai multi baieti,imi scriu, totul bine pana nu incepe sa imi pese si mie de ei si sa trec la ceva serios, totul se termina.Deci problema e ca, cand mie imi este indiferent, lor nu si cand mie imi pasa ei nu mai au niciun interes fata de mine.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rasuceste totul la 180 de grade. happy

| Chinezul112 a răspuns:

Sa astepti pana o sa fie ceva reciproc intre voi

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca esti foarte micuta de varsta si de aceea va comportati asa de ciudat, este normal la varstele adolescentine mici.
Atractia si legaturile mai puternice apar dupa 16 ani, cand tinerii sunt deza mai cerebrali si stiu ce vor si cum sa se cmporte cu cineva de care este interesat.