| Elena1729 a întrebat:

Buna,am o relatie de un an si 7 luni cu un baiat si in ultima perioada am gresit mult pot spune ca am intrecut masura dar el mereu m-a iertat ma iubeste mult, peste 2 saptamani plecam la mare si as vrea sa ii fac ceva special sa ii arat ca imi pare foarte rau pentru tot ce am facut si sa ii arat ca il iubesc, ma gandeam ca intr-o seara as putea sa decorez cu niste lumanari, un vin cu "te iubesc" dar ma gandeam ca daca plec la mare nu prea pot sa iau pahare din sticla si o sa iau din plastic de sampanie... si o declarati si o lenjerie placuta iar a 3 zi diminetaa sa mergem sa vedem amandoi rasaritul ...alte pareri? alte idei? credeti ca e bine ce fac?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta esti tanara esti la varsta strabaterii cearsafurilor corpul cere diversificare sexuala

| RAY a răspuns:

Cu ce anume ai gresit? l-ai inselat?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a-ti spala toate pacatele si supararile pricinuite lui in "lunga" voastra relatie ai putea sa-l faci fericit si sa uite totul prin oferirea unor partide de "sex salbatic" condimentate cu perversiuni si fantezii sexuale, de mai multe ori pe zi si neaparat pe toata perioada petrecuta la mare. Succes!

| neutrino a răspuns:

Rasaritul ca rasaritul, dar ofera-i sex zi si noapte, pana cand va intelege foarte bine cat de mult il iubesti.

| CrystyCRS a răspuns:

Mai bine faci sex cu el si gata!

| vlad234158 a răspuns:

Fa sex si gata te iarta