| EvaTramell a întrebat:

Am prieten de aproape 2 saptamanii. Totul e ok. Ne intelegem bine. Duminica l-am prezentat la alor mei. I-au placut de el.Suntem amandoi majori eu am 21 si el 20 si ne-am inceput viata sexuala. Doar ca de fiecare data cand ne vedem o facem. E ceva normal sau? Acu cateva zile a avut o problema jos si iam luat crema si azi mi-a zis ca nu il mai doare...desi nu cred nu stiu. Ce sa cred? Imi place de el si deja incepe sa mi fie drag. Si el la fel zice. Eu nu prea am avut relatii serioase si as vrea sa am si nu vreau sa il pierd. dati-mi sfaturi ce as putea face. E ceva normal sa o facem de fiecare data? Normal ne dorim amandoi...asta...dar nu stiu ma tot gandesc... m-a chemat cu el la nunta luna viitoare. ce sa cred?

3 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

E foarte normal atata timp cat amândoi va doriti, nu o sa se întâmple nimic daca va protejati.
Pai du te cu el la nunta, nu ai ce sa crezi. Te place, vrea o relatie serioasa. Foarte binehappy

| doctorandus a răspuns:

Da, e normal, mai putin cand esti la ciclu.

| Alcyon a răspuns:

Dar stiu ca va grabiti, nu gluma. Il stii de doar doua saptamani si deja l-ai prezentat parintilor?