| yukky a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.Te poti dezvirgina doar cu degetul=)?
Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mysteriouss a răspuns:

Nu

5 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Ba da ma ce aveti va doare capul. Cum sa nu poti ca daca te poti dezvirgina si atunci cand te masturbezi cu un obiect prea tare logic ca poti si cu degetul... Cu cine ati avut ma voi discutia aia? ca vad ca nu prea stiti nimic

| athos01 a răspuns:

Himenul are mici deschizaturi ce-i permite menstruatiei sa treaca, in functie de care difera cele patru tipuri existente:

Himenul inelar: are o deschizatura rotunda in centru. Este cel mai frecvent.
Himenul semi-luna: este situat langa peretele vaginal.
Himenul labial: are o crapatura fie verticala fie orizontala si prin aspectul sau, pare a fi un al treilea rand de labii.
Himenul cibriform: are aspectul unei site, are mai multe orificii care ii permit sangelui menstrual sa curga, asa ca depinde de tipul de himen pe care il ai daca te poti dezvirgina cu degetul unele permit intrarea degetului, daca vrei sa mai vb.da add la mrns_adrian

| Camelisa a răspuns:

Ia incearca si spune.ne si noua!

| MadiiMadii a răspuns:

Dmne..cata minte sa ai sa intrebi asa ceva...nu, nu poti, dara daca vrei sa incerci...pb perswinking

| Kati03 a răspuns:

Nu logic.