| Pysycutsz a întrebat:

Te poti dezvirgina si masturbandu-te cu degetul?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Da, te poti dezvirgina si singura, dar acum depinde cat de adanc a fost bagat acel deget laughing

| Pysycutsz explică (pentru Didi908):

Ew shtiam ca depinde de cat de gros e degetul ca sa poti sa te dezvirginezi rolling on the floor, deci pana la urma daca fac asta, ma voi dezvirgina sau nu? rolling on the floor

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poti dezvirgina si cu degetul

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Dawinking

| MihaiGe a răspuns:

Da, te poti dezvirgina cu degetul dar nu e indicat!
Bafta!

| Resurrection a răspuns:

Da,se poate dar eu nu as face asta daca as fi in locul tau.(Nu mi se pare prea normal)

| Morrígu a răspuns:

Trăieşti periculos, FETIŢĂ! Vrei să te dezvirginezi cu degeţelul, şi să te lauzi prietenelor tale, că ' făcui ' şi tu săx? Nu că eşti singura, am o ' amică ' care se laudă cu chestia asta, luaţi-vă degeţelele în gură. Key bye!

| Pysycutsz explică (pentru Morrígu):

De fapt eu am pus aceasta intrebare pentru ca de multe ori ma excit involuntar si nu vreau sa am inca nici un contact sexual pentru ca am doar 15 ani, insa vreau sa potolesc aceasta nevoie cumva, si m-am gandit la deget pentru ca ar fi singura varianta, nu am pus intrebarea ca sa aflu cum sa ma dezvirginez pentru ca nu am de gand sa fac asta momentan

| Morrígu a răspuns (pentru Pysycutsz):

Păi, pysy de ce te exciţi? hai că devine interesant.

| Pysycutsz explică (pentru Morrígu):

Cand ma sarut cu iubitul meu, sau cand ma tine de mana, cand ma ia in brate, diverse motive, asta nu te priveste pe tine, dar ceea ce ai spus este chiar nesimtire

| Morrígu a răspuns (pentru Pysycutsz):

Aoleu! deci, ce spun eu, este nesimţire laughing uşor te mai exciţi tu..scumpă.

| Pysycutsz explică (pentru Morrígu):

Asa bun si care e problema ta?

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Nu ..pt detalii me id gaby_tarangoiu@yahoo.com