| Pimpzz a întrebat:

Am si eu o nelamurire in ce priveste o fata. nu stiu daca aveti timpul necesar sa cititi tot ce o sa scriu.dar nu stiu ce sa mai fac. Am cunoscut o fata acum cateva luni.o prietena a unui fost coleg de clasa. Desi o cunosteam de mai mult timp in afara de "salut, salut" nu era intre noi. Am inceput sa iesim cu toti in gasca (o cabana, un club, o excursie) intre timp noi doi am inceput sa ne cautam reciproc. Au inceput conversatiile intre noi pe FB. si la telefon. A inceput prin a face "misto" de mine cu fostele mele. i-am raspuns la fel cu "fostii" ei. dupa cateva saptamani de chat-uit am iesit la "o bere" eu m-am imbatat foarte rau. ea a avut grija de mine. am spart un geam din greseala si ne-am ascuns la mine in masina de politia care a aparut acolo. am stat de la 1 noaptea pana aproape de ora 5... am povestit si am ras dupa care un sarut a aparut din senin. pana dimineata la 8 cand am condus-o acasa saruturile au continuat. Tin sa precizez ca ea este o fata nu cu multa rusine si foarte mult tupeu. Dupa noaptea resprectiva discutiile noastre au continuat insa ea a evitat (dupa parerea mea, sau era coincidenta) sa ramanem doar noi doi de fiecare daca. inca este dragastoasa cu mine dar nu am reusit sa o fac sa vorbeasca despre ce simte sau despre aceea noapte. ea a ramas la glumele si nu stiu ce sa fac. poate merge asa si imi da-ti voi o idee.

Răspuns Câştigător
| missmarvel a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea. Intreab-o daca s-a simtit prost pentru ca tu te-ai imbatat in seara aia. nu stiu de ce dar mie asa mi se pare. As putea sa ma insel. Totusi cere-ti scuze daca de asta nu mai vrea sa fie singura cu tine. Sau poate crede ca a fost o prostie ca te-a sarutat?
Sper ca te-am ajutat totusi putin happy incearca sa vorbesti cu ea asta e cea mai buna solutie happy

| Pimpzz explică (pentru missmarvel):

Betia nu a deranjat-o, stiu sigur. Ea e o fire foarte deschisa si nu stiu cum sa zic, ar dansa si intr-o biserica. M-am gandit sa vorbesc cu ea dar ea nu e genu de fata pe care pot sa o iau asa cu povesti deaste cu sentimente si dulcegari.Plus ca eu sunt un pic mai timid mi-e greu sa ii spun, mai mult cred ca mi-e frica de un raspuns negativ.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu risti, nu castigi. Scoate-o in oras. Doar voi. Daca te refuza, atunci probabil ca seara aia a fost asa o chestie la distractie si betie si atat.