| abc123456789 a întrebat:

am si eu o problema..de curand in timp ce fac sex am inceput sa am dureri abdominale..stie cineva despre ce ar putea fi vorba? multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Febra musculara.In apropierea orgasmului, pentru a nu-l pierde, muschii se contracta si se forteaza tare, gest caruia aproape nu-i dam importanta din cauza placerii.

4 răspunsuri:
| Adele29 a răspuns:

Pai cand te doare stai un pic sa iti treaca si schimbati pozitia..asa ma doarea si pe mine...Nu ai nimic.

| Ghimbish a răspuns:

Te doare in stanga jos? si putin spatele?

| abc123456789 explică (pentru Ghimbish):

Spatele nu... Doar in dreapta

| abc123456789 explică (pentru Ghimbish):

Spatele nu ma doare.