| mydarkestdays a întrebat:

Am si eu o problema. De mai mult de un an, au existat fete de care m-am simtit atrasa, am avut si vise erotice cu fete, si nu cred ca m-ar deranja sa am o relatie cu o fata! Intrebarea mea este: sunt bisexuala? Ca baietii imi plac, asta stiu sigur.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi unde e problema?
Da, eşti bisexuală, şi?

| DNSK a răspuns:

Trebuie sa iti pui un pic viata intr-o ordine. sa te gandesti ce-ti place si de ce, ce nu-ti place si de ce. vorba cuiva, singura afli lucrurile astea. nu poti intreba pe TPU ce e in capul tau, sau ce simti tu.

| poliku a răspuns:

Ba si eu care nu stiam de unde dracu sa mai fac rost de una si candoclo ele stau la cersit pe TPU.

| raluk27 a răspuns:

Cred ca de fapt confunzi admiratia cu atractia sexuala.

| michelia a răspuns:

" mydarkestdays intreaba:
Buna! Eu sunt o fata cuminte, draguta, timida si care nu incalca regulile. Dar eu am vrut dintotdeauna sa fiu exact ceea ce nu sunt, adica o fata nebuna, rebela, salbatica, care fumeaza si bea si care se prosteste cu diversi tipi. Nu vreau asta pentru ca mi se pare neaparat cool, vreau asta pentru ca mereu m-a atras aceasta parte intunecata. Dar niciodata nu am reusit asa ceva, nu am fumat niciodata, nici nu m-am sarutat, iubiti n-am avut, nu m-am imbatat niciodata (am baut doar putin de tot). "

Ori ai multe fantezii refulate ( mai degraba ), ori esti sau ai vrea sa fii bisexuala.
Tot singura o sa afli.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu cred ca esti lesbi.din ce am citit din raspunsul lui michelia mi se pare ca esti o fata timida care vrea sa fie mai rebela si vede sexul cu fetele o provocare.

| lolylolypops a răspuns:

laughing! Esti nebun! Dar oricum bun raspunsul si ma bucur ca ai o parere atat de buna despre tine, sper sa nu te superi ca te-am facut nebun era intr-un sens bun! Imi place cum gandestiwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Hihihi, totusi sa nu fim narcisisti(glumesc)! Tine-o tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

winking! Oare de ce?

Răspuns utilizator avertizat
| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Eu as spune sa ramai la baieti ca toate fetele laughing
Adica e ciudat sa mergi la o prietena si sa ii spui anumite chestii gen: draga...sti...imi placi!
Si da, daca iti plac si baietii si fetele esti bisexuala, dar esti singura in masura sa iti dai seama de ce se intampla cu tine.

| AnimeXgirl a răspuns:

Nu cred ca esti bixexuala, ci pur si simplu unele fete ca si baieti au foarte multe fantezi, ceea ce e si normal.Iar de atrasa de eel, poate doar le consideri prietene foarte bune si doare sti confuza datorita fanteziiilor...tongue