| mydarkestdays a întrebat:

Probabil ca intrebarea aceasta o sa vi sa para ciudata, tampita, pusa la misto. in fine. eu tot o s-o pun. imi plac baietii, ma simt atrasa de ei. dar uneori se intampla sa ma gandesc si la diferite fete. mai demult eram chiar foarte atrasa de o colega..FOARTE. nu cred daca m-as putea indragosti de o fata, dar ideea unui sarut cu o fata imi place. asta ar insemna ca sunt bisexuala sau ce?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu esti bisexualalaughing. Sunt curiozitati pe care noi in general le gasim excitante. Probabil ca tu esti foarte fun at partiestongue.
PS: Am stat 6 ani in Suedialaughing

| lpavel a răspuns:

Exact! Dar asta nu trebuie sa te sperie toti baietii tanjesc dupa o fata ca tine!
Si eu! big grin

| Voidwithin a răspuns:

Tu ar trebui sa stii daca nu te stii pe tine insuti de unde s astiu eu ce ai tu in cap ala.

| Shapeshifter a răspuns:

Nu cred ca esti bisexuala. Esti doar curioasa.