| mydarkestdays a întrebat:

Probabil ca intrebarea aceasta o sa vi sa para ciudata, tampita, pusa la misto. in fine. eu tot o s-o pun. imi plac baietii, ma simt atrasa de ei. dar uneori se intampla sa ma gandesc si la diferite fete. mai demult eram chiar foarte atrasa de o colega..FOARTE. nu cred daca m-as putea indragosti de o fata, dar ideea unui sarut cu o fata imi place. asta ar insemna ca sunt bisexuala sau ce?

5 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Si eu simt asta cateodata, sunt doar fantezii, asta nu inseamna neaparat ca esti bisexuala.

| CristiSeeker a răspuns:

Posibil. Nu vad de ce ar fi ceva negativ. Personal mi se pare chiar interesant. Daca nu te superi, cati ani ai?

| mydarkestdays explică (pentru CristiSeeker):

Luna viitoare fac 16. nici eu nu cred ca este ceva negativ, doar ca in lumea in care traim si la cate pareri exista...

| CristiSeeker a răspuns (pentru mydarkestdays):

Lasa-i pe oameni si normele lor absurde. Bucura-te de viata, cum vezi tu potrivit. Esti tanara si este normal sa fii curioasa, parerea mea.

| thetraveler a răspuns:

E posibil sa devii bisexuala.nu e un lucru rau.sau poate doar incerci sa experimentezi.e doar o etapa in dezvoltarea ta