| Biutza2008 a întrebat:

am si eu o problema. Eu cu prietenul meu ne-am jucat cu o zi inainte sa-mi vina ciclul, iar acum sunt foarte speriata. Eram ambii in chiloti, iar eu am observat o mica pata pe ai lui. Am asteptat putin iar apoi ne-am continuat asa zisul joc, eu sunt virgina,, mi-a venit ciclul, dar totusi sunt putin speriata ca aceea pata sa nu fi intrat si prin chiloti mei. Ajutor va rog crying

Răspuns Câştigător
| pisikmik a răspuns:

Nu are nici o legatura. nu are cum pata acea de pe chiloti lui sa ajunga la tine si daca ar ajunge nu s-ar intampla nimic:*
nu te mai speria:*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin chiloti. E absolut imposibil.

| vlaaddd a răspuns:

Te-a dezvirginat cred...

| lola a răspuns:

Te ai gandit ca pata aceea poate fi de la tine? daca zici ca v ati jucat.Este posibil ca tu sa ii fi udat lenjeria.

| Biutza2008 explică:

Multumesc mult pisimik :*. sunt foarte speriata x_x dar nu cred ca se intampla nimic oh go on deoarece nu cred ca spermatozoidul poate rupe acel himen.happy

| Biutza2008 explică:

Nu se poate sa-i fi udat eu chiloti, e faza ca dupa ce si-a dat jos pantaloni el avea deja pata pe chiloti. deci nu are cum. Va rog mult ajutati-ma!

| Biutza2008 explică:

Mi-a venit ciclul, chiar atunci dupa o zi, sper sa nu fie nicio problema. Doar ca mi s-a dereglat putin, adica ma doare burta mai tare si imi vine mult mai mult lichid. Poate sa fie stresul pe care l-am avut cu aceasta problema o cauza?