| Lifeisbeautiful a întrebat:

Fetelor, cat conteaza pentru voi situatia materiala la un baiat, banii? Astept raspuns happy

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo la donsoare le place banetul numai ca le este rusine sa recunoasca sa vezi cum se transforma intr-o milisecunda cand dau de bani

| RAY a răspuns:

Am sasi spun ce ar spune partea mea feminina, in primul rand daca as cunoaste un baiat frumos,inalt,bine facut nu mas uita la banii lui,daca cunosc un baiat urat dar nu ma atrage fizicul lui mas uita la banii lui, din exprientele trecute cand eram cu aia frumosi erau mari curvari asa ca cu varsta am ales unu mai urat da cu banii, desi fizicul vs situatia materiala diferea la anumite varste dar daca atragi sexul opus poti face sex si free,nu cred ca o fata nu ar face cu un tip frumos dar noi nu suntem frumosi asa ca ele trebuie sa aleaga altceva asa ca unele aleg banii nostri mai ales ca asigura un viitor parerea mea, daca gandim ratioal orice mascul ofera hrana pentru sex omul nu e o execptie crede-ma, ca barbat te poti remarca prin fizic asta dobandesti genetic, material mostenesti o avere sau faci tu o avere, sa nu uitam de un caracter alfa nu beta =masculi afemeiati

| sofisis a răspuns:

Mai mult decat situatia materiala pentru mine conteaza potentialul unui om, perspectivele.

| peperonies a răspuns:

99.99%

| AliGab a răspuns:

Avand in vedere ca sunt la varsta la care nu mai pot vorbi de aventuri, partea financiara conteaza in asa masura incat el sa isi poata intretine o viitoare familie si sa pot construi ceva langa el, in cazul in care acea relatie s-ar solda cu o casnicie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personalitatea e cea care atrage, desigur și aspectul fizic într-o anumită parte.
Cei doi pot construi ceva împreună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

deloc.

| artmosfera a răspuns:

Banii n-aduc fericirea, dar o întrețin.