| xPiticaniax a întrebat:

Buna happy As vrea sa-mi incep viata sexuala cu iubitul meu dar nu stiu cum.si imi este frica...Pe iubitul meu il cunosc foarte bine, am foarte mare incredere in el, dar sincer nu stiu ce este de facut...Adica,care sunt pasii actului sexual? Ma puteti ajuta? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Shombi a răspuns:

Salut xPitianiax - Um.eu sunt baiat. Mai, nu stiu ce sa zic.Eu cand mi-am inceput viata sexuala totul a decurs de la sine. Ne sarutam apoi, na, intelegi tu. Daca il cunosti foarte bine nu trebuie sa iti fie frica, o sa fie totul ok. Sper sa treci peste aceasta fobie. Cu drag Shombi.

8 răspunsuri:
| ticu a răspuns:

Lasa u viata sexuala. Jucativa dea sexu si nu bagati nimic unu in altuwinkingO sa fiti multumiti amandoi si in cazul unei despartiri poate no sa suferi asa de mult dk ai ramas virgina

| Silviu2604 a răspuns (pentru ticu):

thinking Poi daca tu il iubesti si el te iubeste lets dooit smug

| tricky a răspuns:

O scoti o bagi si AHHHHH

| catalinaioana a răspuns:

Nu trebuie sa stii cum...totul vine de la sine, ai incredere in el si totul va decurge excelent.si nu ai de ce sa-ti fie frica...este ceva normal, toti o fac

| BellaRouzyyGirl a răspuns:

Daca tu te simti pregatita. fa-o

| inamik a răspuns:

Mai pai trebuie sa lasi totul sa vina de la sine... daca simtiti nevoia de mai mult atunci cand va sarutati si va mangaiati atunci mergeti mai departe. totul trebuie sa se desfasoare normal fara inhibitii si frica nu are ce sa se antample daca aveti grija sa folositi prezervativ. lasa-ti-va dusi de val si o sa fie minunat

| CatysDinamovistu a răspuns:

Daca vrei sa o faci din dragoste, o faci! nu iti trebuie niciun pas sa invezti cum se face. o sa inveti pe moment... bft

| falex a răspuns:

Buna eu zic ca esti prea mica pentru ati incepe viata sexuala poate mai incolo o sa regreti mai mult ca sigur dar daca chiar vrei tu chestia asta ar trebui sa incepi usor usor.ar fi bine sa vb cu prietenu tau si sa-i spui poate el are mai multa experienta decat tine si te poate ajuta mult mai usor.iti urez bafta si take care :*