| cristyna_1036 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu la cat timp dupa contactul sexual se poate vedea ca esti insarcinata? Adica eu sunt insarcinata in 4 luni jumate si kalculand zilele a rezultat ca pe data de 23 s-a form sarcina! si contactul sexual l-am avut cu 2 saptamana inainte! vreau sa stiu la cate zile dupa contact iese testul de sarcina pozitiv? pentru cel mai bun raspuns dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Testul de sarcina se face la minim 10 zile de la contactul sexualhappy

7 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Dupa o saptaman de la contat, poti edea daca esti sau nu insarcinat cu un test de sarcina! asta e tt ce stiu :d

| Alycaaaa a răspuns:

Pei dupa 10 zile max

| neamtugeorgiana a răspuns:

Buna.am avut cm pe 27 decembrie si pe 03 ianuarie mi s-a terminat.pe 15 si 17 ianuarie sotul meu a ejaculat in mine.azi am facut o saptamana de atunci... testul mi-l fac saptamana viitoare....am ceva stari aiurea.linia de sub buric mi s-a inchis la culoare, am si ceva greturi. oare sunt gravida? astept niste raspunsuri va rooog

| neamtugeorgiana a răspuns (pentru neamtugeorgiana):

Daa imi doresc un bebe...azi am facut 9 zile de la conceptie.cand e concludent un test de sarcina?

| ChikiGirl a răspuns:

Nu ma pricep la astfel de chesti laughing

| cristyna_1036 explică:

Buna! pai aveam stari de ameteala si greata

| pissy_4577 a răspuns:

Buna Cristiina! Am si eu o intrebare penttru tiine `! ce simtome ai avut tu la 2 3 saptamani? ai simtit ceva? Mie tot imi intarzie menstruatia si nu stiu din ce motiv! Poti sa`mi dai o mana de ajutoor?