| ApaMineralaPlata a întrebat:

as vrea sa va cer ajutorul sunt cu iubitul meu de 9 luni aproape si as vrea sa-i fac o surpriza cand implinim 9 luni, tin sa mentionez ca va fi prima oara cand il sarbatorim impreuna pentru ca pana acum nu am avut ocazia din cauza ca avem o relatie la distanta. Ce surpriza as putea sa-i fac? Va multumesc anticipat pentru idei! big grin

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Poti sa ii gatesti ceva, un meniu complet, eu surprize de genul asta ii fac si e incantat de fiecare data! Ca si cadou ai putea sa faci niste tricouri personalizate(cred ca ai vazut modele pe net).

| SkyPilot a răspuns:

Surpriza ai putea fi tu, purtand doar o fundita rosie la gat si nimic altcevawinking
Te asigur ca o sa ii placa mult de tot.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru SkyPilot):

laughing)

| SkyPilot a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Am primit candva asa ceva si a fost de neuitat happy

| love96 a răspuns (pentru SkyPilot):

Foarte buna idea happy.

| Wali2003 a răspuns:

Pai,normal baietii ar trebuie sa faca fetelor "surprize" de aniversari, doar ca tu vrei sa ii faci lui, asta nu e nici o problema.Pai puteti sa mergeti la un film sau la un picnic romantic.Sau sa va duceti intr-o excursie de o zi in 2(fara telefoane). Sper ca te-am ajutat :3