| Crisstttina a întrebat:

Buna happy
Aseara am iesit cu 2 prietene la o poveste.
Ne tot gandeam unde sa mergem si pana la urma ne-am hotarat sa ramanem langa un podulet din apropierea mea.
Dupa vreo 10 minute isi fac aparitia niste baieti iar unu dintre ei ma privea insistent ( e chiar dragut baiatu :-s ), si acum 40 de minute a fost pana la o colega de clasa si l-am vazut happy cand m-am intors spre casa el era tot acolo. ( se uita tot insistent la mine :-s ) Ce sa inteleg din asta? ( imi cer scuze daca am greseli gramaticale )

7 răspunsuri:
| BGI a răspuns:

Ce sa intelegi oare? Ca are vrea sa te f*ta?

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Sa ii lasi de inteles ca il placi, daca vezi k nu face el primul pas, atunci fa'l tu! nu ai nimic de pierdut, bafta!

| CodRiNitu a răspuns:

Ca te place.

| Crisstttina explică (pentru CodRiNitu):

Si ce ar tebuii sa fac? happy
Si eu il plac.

| VampireBlood a răspuns:

Te place si poti sa stai de vorba cu el...sa-i zambesti..si el sigur o sa-ti zica ca te place! bafta!

| Hasz a răspuns:

Raspunsul e simplu.Iesi cu el.

| irina3803 a răspuns:

Era interesat de tine.