| Crisstttina a întrebat:

Buna

Aseara am iesit cu 2 prietene la o poveste.

Ne tot gandeam unde sa mergem si pana la urma ne-am hotarat sa ramanem langa un podulet din apropierea mea.

Dupa vreo 10 minute isi fac aparitia niste baieti iar unu dintre ei ma privea insistent ( e chiar dragut baiatu :-s ), si acum 40 de minute a fost pana la o colega de clasa si l-am vazut cand m-am intors spre casa el era tot acolo. ( se uita tot insistent la mine :-s ) Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| Bebiix a răspuns:

Probabil, a "pus" ochii pe tine happy Cine stie ce are in minte, poate vrea o relatie cu tine, poate doar sa vada ce "iese" din asta, dar ai grija, baietii nu stiu nici ei ce vor prea bine! Hf :*

| Crisstttina explică (pentru Bebiix):

Pai e cam adevarata faza ca baietii nu stiu nici ei ce vor prea bine big grin

9 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Daca te uiti dupa o fata nu inseamna ca o placi laughing si eu mai ma uit dupa fete "bune" pe strada si nu inseamna ca le placwinking

| SwiTc3r a răspuns:

Desi nu prea are oh go on

| Crisstttina explică (pentru SwiTc3r):

Mai cautat sa vezi?smug ( ia fa pasi pe covoras daca nu ma ajuti la problema mea. )

| XHHHX a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu pot sati garantez intra mai mult cu el in vorba si daca mai continua sa te priveasca ai sanse sa te iubeasca

| dany2696 a răspuns:

Ca te placehee hee

| Adeloveyou a răspuns:

Pai...poate te admira...