| anonim_4396 a întrebat:

Buna baieti! Cat de mult tineti cont ca fata sa fie epilata total in zona intima in timpul sexului sau a momentelor intime, sa zic asa.? E o curiozitate de-a mea. Cunosc cativa tipi care se epileaza si ei in zona intima. Va deranjeaza daca fata nu e total epilata? Gen, sa nu se vada nimic. Astept raspunsuri doar de la baieti/barbati.

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu trebuie sa fie luna dar nici sa nu fie mare. Atat timp cat se epileaza la intervale regulate e ok..nu trebuie sa fie zilnic si inainte de fiecare contact.

Mai degraba am o problema cu epilatul in restul zonelor.

| RAY a răspuns:

Da sa vedem venus mai bine

| Plato a răspuns:

Imi amintesti de un vers de-al lui Caddy. happy

Mai, stii cum e, nu am microscop si nici subler.

| Crackman a răspuns:

Deloc sau foarte putin cu formaa. Sex cu stil boy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gresit in exprimare. Corectez, va deranjeaza daca se observa ceva acolo cat de mic? laughing Nu inteleg de unde ideea ca femeile sa fie fine si perfecte dar voi? laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai auzit ca barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracu'?

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nu am auzit! laughing

| Willis a răspuns:

Nu mă deranjează, dar soția se menține de la mediu spre epilată. Adică nu mai sunt vremuri să umbli cu vrejuri în chiloți. Altceva este când vezi veveriță finuță, și altceva când vezi un bursuc?

| WeebGodAkane a răspuns:

In general nu prea as vrea sa îl văd, personal, desi unii au fetisuri cu par stufos si moale sa stea relaxati cand iti fac un oral, eu prefer fara, desi in medie e bine sa ai normal, sau deloc