| EniiEnonim a întrebat:

ce sa fac daca iubitul meu e mai mare ca mine iar eu nu sunt pregatita sa facem sex? scuzati intrebarea... sad vreau raspunsuri cat mai rapide.

Răspuns Câştigător
| idkxdianax a răspuns:

Daca nu esti pregatita nu o faci. Vorbeste cu el si spune-i asta, daca nu ii place treaba lui. dar niciodata sa nu o faci daca nu simti sau daca nu esti pregatita! pup

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ii spui pur si simplu. daca este intreg la minte si tine la tine chiar si foarte foarte putin, va intelege si te va astepta cat timp este nevoie.

| EniiEnonim explică (pentru Brigaela):

Merci. asta am facut si a zis ca el nici nu voia asta de la mine si ca totul er in capul meu!

| neutrino a răspuns:

Nu faci. Daca nu-i place, sa-si caute alta fata.

| Emilian65 a răspuns:

Ii explici prietenului tau ca nu esti pregatita pentru sex, el daca tine la tine si te iubeste, te intelege si nu grabeste momentul sa faceti sex.Dar din cate inteleg, tu esti mai dornica sa faci sex, decat el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama o relatie fara sex e aiurea nu inteleg de ce mai e relatie.
Iti dai seama ca o va face cu alta sau va continua prin as face laba fiind tot mai nemultumi.
Iti dai seama ca vrea si el sa vada un san un crac sa i-se mai scoale ceea ce tu nu ii poti oferii.
Iti dai seama ca intr-un final va merge la alta, va ave ao relatie ci cu alta sau va veti desprati.

La cat de des fetele primesc papucii deoarece nu vreti sa o faceti mai bine ii dai tu papuciilaughing)

| Hakuouki a răspuns:

Asta e...pui mana, gura, pe el sa inteleaga ca nu esti pregatita, hai mai ce sa fie de o partida de sex? Oricum el face, cu tine sau cu alta, tot o face. Tu cam pari fara minte, deci...

| TipaS a răspuns:

Păi depinde. Eşti virgină?

| idkxdianax a răspuns (pentru TipaS):

Normal ca e o data ce a zis ca nu e pregatita...

| TipaS a răspuns (pentru idkxdianax):

Poate nu e pregătită psihic...