| anonim_4396 a întrebat:

Buna cei de pe TPU! Am o mare problema si as avea nevoie de sfatul vostru.Acum 4 luni am intalnit un baiat si lui i-a placut tare mult de mine si eu l-am placut ( eu am 15 ani iar el 17) si am fost impreuna 2 luni si apoi mi-am dat seama ca nu mai merge asa ca ne-am despartit. Nu am vrut sa mai vorbesc cu el pentru ca era prea insistent si vroia sa ne impacam asa ca l-am ignorat.
Saptamana trecuta m-a sunat din senin si i-am raspuns iar el a spus ca vrea sa se impace cu mine. Acuma ma tot suna incontinuu zi si noapte si nu stiu ce sa fac.Sa-l tot ignor? Sa-i raspund si sa vorbesc cu el? As vrea chiar foarte mult sa stiu ce sa fac!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-l ignora, el te iubeste si altul ca el greu vei gasi.

| xCriis a răspuns:

Bine ar fi sa ii raspunzi, si sa ii explici cu frumosu ca intre tine si el nu mai este nici o cale de impacare, pentru ca nu va potriviti, aveti vieti diferite si relatia nu are sens.

| bobo37 a răspuns:

Spune-i lu tactu