| floryevy a întrebat:

Buna ceva statusuri de dragoste? dau fundita |big grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Cristiano13 a răspuns:

Ploua acum ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie atat de mult imi este dor de tine
Te iubesc ca sarea in bucate cubuletul meu de zahar
pentru messenger 1
Iubirea este un sentiment pe care fiecare dintre noi ar trebui sa il simtim daca am avea langa noi persoana iubita lumea ar fi mai fericita si totul ar fi superb.
pentru messenger 2
Vreau sa ma incalzeasca respiratia ta fierbinte cand iti sorb buzele de placere si extaz. Te iubesc.
Te sarut dulce, al tau iubit.
pentru messenger 3

Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce?
M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…!
Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti!

" Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima, ti se goleste creierul…. "

Gura ta alaturi de-a mea se transforma intr-un sarut! Un sarut
de-al tau e un vis, un vis pe care eu il iubesc! Te iubesc si te voi
iubi mereu, iubirea mea, dulcea mea iubire… "

destule draga? happy

5 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca
te iubesc si asta e tot ce conteaza love struck te iubesclove struck

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o
altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea love struck

Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mealove struck.
Si pe tine dragostea mealove struck »

starIntr`o zi blestemata ai venit la mine, mi-ai spus cuvinte dulci, ca vrei sa fiu cu tine, eu ty`am spus ca nu
te cred, parca am simntit ceva, dar tu ca un om pervers, m`ai convins ca n`ui asa...

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine.
Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"

| SlaYeR92 a răspuns:

Maturizeaza-te. Viata nu e pe mess.

| ღmarynaღ a răspuns:

Intr-o zi dragostea si prietenia se intalnesc, dragostea intreaba : ce rost mai ai tu daca eu exist, la care zice prietenia, eu aduc un zambet unde tu ai lasat o lacrima.

Ploua acum ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie atat de mult imi este dor de tine

sper ca ti-am fost de folos :*

| floryevy explică:

Pls dau funditabig grin

| FoxDemon_8089 a răspuns:

Te iubesc, te ador, pentru tine ma omor, ma tai cu un topor, si m-arunc in rezervor! e bun?