| bby a întrebat:

credeti ca a placea si a tine la o persoana tine de iubire?
Si care ar fi mai importanta a placea sau a tine la o persoana?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Buna intrebare. Opinia mea:
Tine de iubire, dar nu de dragoste. Pote fi sentiment de amici, nu neaparat iubire pentru. un tip.
Cred ca cel mai important e sa ti la aceea persoana, poti sa o placi si sa o insulti sau.sad. Alteleoh go on.
Cred ca a tine cu adevarat la cineva este cel mai frumso lucru, mai ales daca sentimentul este cat de cat reciproc. Abia acum putem vorbi despre iubire.love struck

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Mersi de FunDha`!kiss

| Alexissss a răspuns:

Pai... daca o iubesti. tii la persoana respectiva//deoarece ii doresti binele...