| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!
Cum a fost pentru voi primul sarut? Puteti sa raspunde-it cu o povestioara? Va rog!
Eu una nu l-am avut incabig grin

4 răspunsuri:
| Alexandra_3724 a răspuns:

Am avut foarte mari emotii.Tremuram big grin.Insa l-am urmat pe el si totul a venit de la sine :* o sa fie bine >big grin

| lavynya1 a răspuns:

Mi s-a parut cel mai scarbos lucru posibil.Initial trebuia sa ma pupe doar pe buze dar el m-a sarutat frantuzeste cum se zice. Dupa am scuipat de scarba. Ce sa zic...eram micutabig grin

| hastemele a răspuns:

Ii mirosea gura, m-a muscat de buza si mi-a dat sangele apoi am lesinat. noroc sa au trecut vreo 2-3 madanezi si au facut pipi pe mine si m-am trezit.

| OneLove_2861 a răspuns:

Sec.