| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! Ce faceti? Cum a fost primul sarut pentru voi? Funda la cea mai frumoasa povestioara. aaa si Vot

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Buna
Pai...cum sa fie?!
Aveam 13 ani big grin
La noi lucrurile s-au desfasurat incet, am inceput cu un sarut pe obraz, apoi unul pe buze si apoi frenchbig grin
Am incercat sa ne cunoastem si apoi aveam timp sa facem ce ne dorim
Sunt cu el si acum [2 ani big grinbig grin]
si sper sa fim incontinuare:X
Il iubesc mult :X

Si...ca sa ti spun cum a fost[french]
Deci. aveam 13 ani jum happy
A fost o experienta de neuitat :X:X
Am avut fluturasi in stomac urmatoarele zile si ma gandeam numai la asta:X

Xoxo

2 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Ohoo primul sarut a fost la 14 ani juma a fost tare dragut...cu primul meu prieten. Ne despartisem si el imi spusese ca vrea sa ne impacam. Si ne; am intalnit dar niciunul din noi nu spunea nimic. Peste putin tp cand i'am spus ca vreau sa plec mi-a cerut telef si nu mai voia sa mi'l dea inapoi ca sa nu plec. Si apoi mi-a spus sa il pup daca vreau telef. Si cand am vrut sa'l pup el s-a ridiat si m'a luat in brate si m'a sarutat Eram :O ca intr; un vis. A fost tare dragut. Tin minte ca m-am dus acasa buimaca, m-am trantit in pat si am inceput sa visez laughing

| anonimul a răspuns:

O fo cu o cu*va, si-o fost un pariubig grin
ce tareo fost, daca se mai si spala pe dinti...laughing
ar fi fost perfect