| Bibbyshor a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Povestiti-mi cum s-a intamplat ca o poveste! FUNDA CEA MAI FRUMOASA POVESTE!

9 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai eram cu prietenul meu in bloc(primul meu prieten)ascultam muzica si vorbeam.Cum vorbeam noi asa se apropie de mine, ne-am uitat unul in ochii celuilalt si apoi ne-am sarutat.A fost frumoslove struck.Nu cred ca pot descrie in cuvinte ceea ce am simtit in acele momentelaughing.Am simtit mii de fluturasi in stomac, parca simteam ca zbor, a fost minunatlove struck

| Christyannna a răspuns:

Sarut normal sau french kiss?

| Bibbyshor explică (pentru Christyannna):

Am zis primul vostru sarut, deci poate fi de orice fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pupic:Era primul iubit.Pe timp de vara.Venise acasa la mine si ne jucam cu el si fratemiu de-a v-ati ascunselea.Eu si cu el ne ascundeam.Eram in spatele casei si acolo s-a intamplat.M-a pupat atuncea cred ca de vreo 15-20 de ori repede ca sa nu ne gaseasca fratemiu laughing

Primul sarut:Nu mi-a placut deloc.A fost tot cu el. Jucam adevar sau provocare si nu vroiam sa-l sarut ca nu-mi mai placea de el.Pana la urma s-a intamplat si pot spune ca a fost groaznic in sensul ca nu am simtit nimic.

Totusi amintiri..placute sau neplacute..sunt amintiri happy

| selysol a răspuns:

La adevar si provocarehee hee imi placea muult tipul cu care am picat sa ma sarut a fost supper!

| Stephh a răspuns:

Păi thinking Eram la sport. jucam Adevăr şi provocare, iar o fată l-a provocat să mă sărutehappy.Am fugit, normal laughing.Dar el alerga repede şi m-a prins. când m-a prins, nu ştiu cum să-ţi explic.m-a luat de talie şi ma învârtit un pic.Ştiu..sună rău, dar n-a fost aşa, a fost super. apoi m-a sărutat :d.Bine..am simţit fluturaşi în stomac.A fost..nu pot sa descriulove struck

| BiscuiteOreo a răspuns:

Dormeam... Si s-a apropiat de mine...M-a pupat atat de dulce si pufos.Si acum o iubesc pe frumoasa mea perna :X

| fatarea191 a răspuns:

Aveam vreo 13 ani.Eu placeam un baiat dar nu stiam ca si el ma place.Era cu 4 ani mai mare.Am fost intr-o excursie cu copii din localitatea unde stau eu(ceva excursie de la primar ceva de genu) si am dormit la un hotel.Eu eram singura in camera.Cand s-a lasat seara mi-a batut la usa.Eu am deschis si el a intrat repede in camera.A incuiat usa de la camera si a inceput sami povesteasca foarte agitat ca nu ma mai poate scoate din cap, ca de cand m-a vazut prima oara i-am placut... iar eu calmandu-l i-am spus ca il iubesc. apoi ne-am apropiat incet si ne-am sarutat.A fost un sarut lung si care nul voi uita niciodata. Ceea ce am simtit nu pot sati descriu. Ceva unic.

| kittysam a răspuns:

De ziua mea la munte intr-o noapte sub cerul instelat o luna mare plina..eram inconjurati de copaci iar in dreapta noastra un raulet care curgea repede.A fost magic momentul!:X