| romanaols a întrebat:

O poveste de dragoste, primul sarut sau o intamplare frumoasa? (reala)
Povestiti-mi.

3 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Pai sa zicem ca iti povestesc o intamplare frumoasa din povestea mea de dragoste.
Am plecat intr-o zi la mine la casa si era ziua mea. Am chemat cateva fete la mine si am luat bautura, mancare, filme...etc. M-a sunat iubitul meu si mi-a spus sa ies putin ca sa vorbeasca ceva cu mine.Eu am crezut ca vrea sa-mi ureze "La multi ani!", sa imi dea un cadou si sa ma sarute...dar a uitat(asta m-a facut sa cred), se purta cu mine foarte ciudat si m-a facut sa ma simt foarte prost.Cand a plecat acasa nici nu m-a sarutat.Eu am vrut sa intru in casa dar m-a luat una din fetele de la petrecere la magazin, cu pretextul sa luam popcorn.M-am dus cu ea si cand am ajuns acasa am vazut mai multe perechi de pantofi la usa si cand am ajuns in living era totul plin de decoratiuni, si mai multa mancare si bautura si era iubitul meu cu multi prieteni. Iubitul meu mi-a cantat melodia lui Marcel pavel- Frumoasa mea si mi-a facut cadou un inel de aur superb.Cand am vazut nici nu mi-a venit sa cred.A fost cea mai frumoasa zi de pana atunci.

| romanaols explică (pentru Miuriel):

Foarte frumos!

| Manticore a răspuns:

Pimul sarut langa bradul pe care il faceam de Craciun. Am cunoscut-o la o petrecere. Eram intr-o perioada pea nasoala ca sa pot incepe o discutie cu o fata necunoscuta. Am pus pe un prieten sa vorbeasca pentru mine. Pentru detalii baga-mi idul i_am_manticore.