| dancenyng a întrebat:

Cum credeti, la citi ani e potrivit sa-ti incepi viata sexuala?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Minim 17 ani si jumatate. Ideal undeva la 18 ani si jumatate spre 19

| Mayar a răspuns:

Deci potrivit/indicat ar fi pe la 18 ani sau mai mult.
Dar in realitate, cine isi incepe viata sexuala la varsta aia? big grin Unii si-o incep la 16 sau chiar mai devreme.

| OnuOnulică a răspuns:

La 20 de ani după părerea mea.

| Dariusuu a răspuns:

17 ani jumate! ( minim)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 18 ani (vastra LEGALA pentru a a face CE DORESTI) si NEAPARAT atunci cand esti PREGATIT pentru RESPONSABILITATI!

Răspuns utilizator avertizat
| HDeNiSaR a răspuns:

Dupa casatorie!

| trixiiie a răspuns:

Acum e vârsta potrivită. Ia un morcov din frigider, introdu-l adââââââââânc de tot. Te doare? Curge sânge?
Ori ți-ai rupt himenul, ori l-ai băgat pe gaura greșită și acum te îneci.
-.-"

| CariocaTha a răspuns:

De la 17 jumate in sus.