| anonim_4396 a întrebat:

Cum rezolvi o situatia in care trebuie sa te intalnesti cu iubitul si esti si cu fratele mai mic de 5 ani? Adica vrem sa ne plimbam, jucam in parc si cu el dar vrem cateva momente intime.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce chiar la toate intalnirile voastre apare si frate tu? sau tu vrei momente intime la fiecare intalnire?

| iubesc a răspuns (pentru suntserios):

Nu. E prima data cand apare daca vrei sa stii...clar ca vreau momente intime avand in vedere ca ne vedem o data pe saptamana.

Răspuns utilizator avertizat
| Deyutza1039 a răspuns:

Gasiti o femeie care sa aiba grija de el sau pune-l sa se joace cu o fata mai mare:*
funda?

| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Cam nasoala treaba...din pacate trebuie sa ai grija de fratele tau, iar pentru momente intime sa astabiliti o alta zi...Un copil de 5 ani este destul de agitat si curios. Daca il scapi din vedere se poate intampla orice.Nu mai pun problema ca te poate para parintilor de fiecare miscare gresita.