| GoodLuck10 a întrebat:

Buna!
Cum sa ii demontrez unui baiat ca mie chiar imi pasa de el si ca chiar imi place de el?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pune-l pe el sa-ti demonstreze primul, "ca chiar" este interesant.

| GoodLuck10 explică (pentru neutrino):

Pai el mi-a spus ca ii place de mine si eu chiar il cred. Acum cateva zile am fost cu cativa prieteni si cu el in oras. Acolo plictisita fiind, am inceput sa flirtez dar fara sa vreau cu un alt baiat( adica doar i-am pus mainile pe umeri dar mai mult in semn de prietenie). Iar acum baiatul de care imi place mi-a spus ca s-a cam suparat pe mine. L-am intrebat ce ar trebui sa fac sa ma ierte, iar el a spus ca sa ma descurc singura asa cum tot singura am flirtat cu acel baiat. Acum intrebarea mea ar fi: cum pot sa ii demonstrez ca mie chiar imi place de el si cum pot sa ii recastig increderea?

| neutrino a răspuns (pentru GoodLuck10):

Pupa-l mai mult pe el si ii va trece. Daca nu, taie-i de tot portia.

| diaannaaa a răspuns:

Cel mai bun raspuns intreaba-l asa daca vrei sat sug p.a si telas si sa ma f.i chiar si a.l mai mul te las sami da m.e drept in gura til si inghit spune-i asa si vei vedea ca te va ierta