| Cristea_Silviu_1997 a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o iubesc? PLZZ ajutati-ma

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In primul rand trebuie sa-i dovedesti ca o iubesti, dovada conteaza, mai putin cuvintele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Silviu!
Ii spui tot ceea ce simti pentru ea, o sa te aprecieze pentrulucrul acesta, pentru curajul acesta.
Nu trebuie sa ai jena, ca doar nu esti nici primul, nici al doilea, nici chiar ultimul baiat care isi exprima sentimentele unei fete.
Succes!
Te pup!

| ζøvعღ a răspuns:

Pur si simplu, te uiti in ochii ei si ii spui, asta daca simti ceva pentru ea.Nu te juca cu sentimentele.

| AAMTeq a răspuns:

Daca vine din inima, te uiti la ea, o iei de mana si pur si simplu ii spui!

| RxG a răspuns:

``Te iubesc.`` Ce GREU!

| ZuZzaBhayCretinule a răspuns:

Daca o simtiii. fa-o si ezita., cine stie, poate simte si ea acelasi lucru pentru tine!