| donciulaaa a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete ca o iubesc dar sa nu fiu prea direct. Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui poti sai si aretibatting eyelashes cheamo la o plimbare vb cu ea comportate cu ea frumos arata-i ca tii la ea demonstreazai ca poate avea incredere int ine vb despre ttot felul de chestii legate despre voii si cu timpul va vedea cat tii la ea iar apoi intr-o zii dupa ceva vreme ai putea sa-i spui "sti...eu chiar te plac dar nu stiu cum sa tio spus nu vreau sa fiu prea direct" sau intr-o zii cand santeti voi doi ai putea sa o privesti sincer in ochii si sa o saruti iar apoi iti zic eu ca isi va da seama ca p placi:X:X sper sa ai noroc :X

| balan_4463 a răspuns:

O tai de mana si te uiti fix in ochi ei si ii spui:te iubesc:X

| Maddiie a răspuns:

Pai poti sa o iei intr-un loc mai retras si sa vorbesti cu ea serios, delicat.
Depinde totusi si de sentimentele ei. Daca esti sigur ca te place, atunci spune`i happy.