| PanțaDumitru a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o iubesc

13 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Spune-i happy, daca tu crezi ca merita.In general nu e bine sa grabesti asta, intai te cunosti si poate apoi spui...

| Heather2001 a răspuns:

Nu inteleg de ce e așa greu pentru voi băieții sa spuneti 2 cuvinte ataaaat de simple...

| AlbertSeby a răspuns (pentru Heather2001):

Simplu....noi avem un orgoliu si ne e destul de greu sa il calcam in picioare. Daca ai ascultat Taxi-Cele doua cuvinte ai vedeawinking

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cu grija

| Roza21 a răspuns:

Te apropii de ea te uiti in ochii ei. Si in functie de cum reactioneaza ii spui. Daca e timida si intoarce capul cupride-i obrajii cu mainile(intelegi tu ce am vrut sa zic) si spune-i cuvintele magice. Daca nu il intoarce e si mai binewinking

| Andramarina35 a răspuns:

Pur si simplu Te iubesc:X

| Nov a răspuns:

Cu gura.

| NebOona??Ka a răspuns:

Te uiti in ochii ei si iti inkipui ca numa tu sj ea sunteti in lume, usor deskizi gurita...pui un akcent puternik pe e adica „Te-e-e-e "sh dulce sh lent cu un accent pe e „iube-e-e-esk" si cel mai potrivit apoi ar un sarut...deja deam faci ce doresti,,, Funda?

| Roxy_Rox_ana_1989 a răspuns:

Simplu.cauta un moment pe care il consideri potrivit pentru aceasta declaratie...si rosteste TE IUBESC...succes timidulehappy

| RockTheNation a răspuns:

Te Iubesc, simplu nu?

| sanziana19 a răspuns:

Nu trebuie sa i spui.trebuie sa i dai de inteles ca o iubesti si ca iti pasa de ea.sa i arati prin fapte ca esti indragostit de ea

| Allegria_8100 a răspuns:

Pai nu e chiar asa greu...depinde de fata, dar daca si ea simte asta va aprecia oricum!

| nyko30 a răspuns:

Unei fete nu trebuie sa-i spui ca o iubesti. mai bine arata-iwinking