| Yonutz_8580 a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc.

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Simplu mergi la ea o pupi si ii spui ca o iubesti:*

| BoBBy a răspuns:

Te duci la ea si ii spui : Te iubesc, sa moara mama rolling on the floorrolling on the floor

| heroforyou a răspuns:

Uite cum faci: te duci la ea, asa cum te duci de obiceithinking fara sa incerci sa o impresionezi, o intrebi ce face, ea o sa iti raspunda bine bineinteleslaughing stai ff aproape de ea, o privesti intens in ochi :d o saruti apoi ii spui ca o iubesti
reactia ei o sa fie una agresiva trezindu-se cu o palma peste fata sau din contra poate o sa -ti zambeasca
trebuie sa faci asta sa ramai fara nici o indoiala
macar stii ca ai incercat
bafta
papa