| Catalin180900 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o >iubesc?_

2 răspunsuri:
| figure a răspuns:

Daca nu aveti o relatie (si imi imaginez ca nu aveti), atunci nu o iubesti. Doar o placi. Si ar putea fi o idee buna sa ii zici, pur si simplu, ca iti place de ea. Important, insa, ar fi sa o zici privind-o in ochi, cu o atitudine calma si sigura. Nu ar ajuta prea mult sa te vada salivand cu ochi de catelus si capul plecat. happy

Daca aveti deja o relatie, te-as sfatui sa ii spui ce simti prin gesturi si sa o lasi pe ea sa spuna prima prin cuvinte.

Succes!

| ღTootydeCoolღ a răspuns:

Daca iti place, cel mai simplu ar fi sa o surprinzi intr-un moment mai delicat, mai intim si apoi sa faci cumva sa te apropii de ea, iar in cele din urma, in timp ce o priveti in ochi, ii` poti spune " TE IUBESC!". Succes, ai grija cum te comporti cu fetele, pentru ca fiecare vorba pentru ele conteaza. Succes. Fundita? happy