| dumitrusebastian a întrebat:

Buna daca imi fac laba imi creste penisul deoarece dupa parerea mea e destul de mica.(nu va bateti joc de raspuns)Vreau un raspuns Da sau Nu.Sincer

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu iti creste. masturbarea nu influenteaza dimensiunea penisului.

| TheSpecialOne a răspuns:

Numa tu ai labe ca cainii...

| Kalyn a răspuns:

Nope...nu exagera mai ales daca esti mic, se va idoi intr-o parte.
mi-a luat 4 ani de stanga sa repar prostia asta.

| micutadhampir a răspuns:

Nu.

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Baietasule nu vorbi porcos cu laba se spune masturbare daca tear auzi parinti ok acum sfatul nu iti va reste daca te masturbesti e imposibil

| iubesc a răspuns:

Nu