| anonim_4396 a întrebat:

Buna. De cateva luni sunt intr-o relatie cu o fata si totul decurge foarte bine, ne simtim bine unul in prezenta celuilalt si chiar mi-as dori ceva de viitor alaturi de ea.

Sunt cam 5 luni de cand sunt cu ea si as vrea sa ii spun ca o iubesc, insa nu stiu cum. Ca parca nici sa merg direct la ea asa prin senin si sa ii spun nu e ok.

As vrea sa fac asta pentru ca este exact ceea ce simt. Aveti niste idei cum as putea proceda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i simplu si direct, uitandu-te in ochii ei, ca sa vada ca esti sincer.

| anonimuIl a răspuns:

După 5 luni de când ești într-o relație cu una îi spui direct că o iubești.

| Gândesclarece a răspuns:

Ai pus aceași întrebare acum câteva zile. După o partidă de sex e cel mai indicat sa i spui

| Meawhaha a răspuns:

Cheamo odată să vedeți apusul de soare deasupra orașului. O poți lua de mână și îi spui toate sentimentele tale dacă îi duci și un trandafir roșu cu atât mai bine