| anonim_4396 a întrebat:

De ce barbatii fug de femeile puternice?

58 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa aiba bani la sfarsit de luna si sa-si plateasca datoriile la zi laughing

| PapagalGalben a răspuns (pentru mgtow):

Esti cam prost daca crezi asta.

| mgtow a răspuns (pentru PapagalGalben):

Du-te si invata sa faci mancare mai paduche, cred ca tu esti tigan la cum vorbesti

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca nu le pot manipula

| RAY a răspuns:

Da-mi un exemplu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Intr-o relatie...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite un exemplu sa spunem ca eu stau cu o fata aia face un copil primul gand al omului cand da de ceva greu e fuga, depinde de fiecare, intrebarea ta e buna si vreau sa spun ca o fata de 18 ani e mai matura ca un barbat de 25 de ani,ca sa ajungi sa gandesti ca o femeie isi trebuie mult sa fi asa matur,femeile sunt mai mature,rationale intro relatie, desi noi fugim de maturitate deci de fete cand apar probleme de genu, casatorie, copil, chesti materiale etc

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da aici ai dreptate, o fata gandeste mult mai matur din toate punctele de vedere. Insa nu acest aspect am vrut sa il subliniez. Majoritate barbatilor fug de o tipa care isi foloseste capul si nu asteapta nimic de la nimeni

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer apreciez femeile de genu, din pacate sunt putine femei pe lumea asta, tot respectul pentru femei independente

| Lawliet14 a răspuns (pentru RAY):

Ai uitat 1 "i".

| PapagalGalben a răspuns (pentru RAY):

Tot timpul.

| neutrino a răspuns:

Nu este o placere pentru un baiat sa aiba o prietena care sa-l domine, din toate punctele de vedere.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Da asta asa este, insa un barbat poate domina o femeie daca isi doreste.

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Din aceasta cauza se plang multi pe aici ca nu sunt in stare sa vorbeasca cu o fata? Ca de pupat, ce sa mai vorbim!

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Am raspuns afirmatiei tale, adresate mie, conform careia un barbat poate oricand domina o femeie. Total fals.

| LoveSleep a răspuns:

Pentru că nimeni nu vrea să-și bată capul prea mult. Cu cât e mai sensibila, cu atat mai bine, in definitiv, tu ești "șeful".

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

De ce crezi ca o femeie puternica nu poate fi sensibila?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream la felul ăla sensibil-romantic.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"Şi eu care băgam mână în foc că tu vei aştepta şi să te ceară în căsătorie.". ITI RECUNOSTI RASPUNSUL?
femei puternice? unde-UNDE?winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Trebuie sa iti marturisesc ceva, nu mai pot, nu mai pot sa rabd, stiu ca nu esti pregatit! Vrei sa fii sotul meu? ( sa ma lasi sa iti "halesc" zilele ) laughing) rolling on the floor

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

D'asta ai curul mare : pentru ca toti ti-l pupa, in loc sa il muste.winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Okay laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Vei vedea când vei mai creste laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

19,4 cm si 44 la picior; ghinion de nesansa. :'(winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Comparativ cu talpa, palma este cam micuta.19, 4, zici?winking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ghinion; asta spuneam si eu. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Magnific!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Magnific? Dimpotriva, diform.happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A refuzat cererea mea in casatorie, mi-a rupt inima, i-am trecut cu vederea si acest defect...off laughing Poate ca este vr-un speciment pe cale de volatizare! Trebuie sa imi pese de specialul acesta?! happy

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mai specialule! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ceva trebuie sa moara omul; nu vreau sa fiu fara diagnostic.winking laughing tongue

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Inca nu sunt atat de intelectuala, sa stiu asta. Daca spui tu, te cred pe cuvant!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot nu vei primi nici 10+ si nici coronita. poate doar un trandafir alb.winking tongue laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Stiam eu ca esti pe cale de disparitie laughing ( acum mi s-a confirmat ).
Sincer, apreciez ca ai sacrificat din timpul tau, cautandu-mi mie prin intrebari, 2014... dar in loc sa iti pierzi timpul aiurea, nu mai bine iti terminai tema aceea de vacanta!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tema de vacanta? laughing ai citit la profilul meu varsta? laughing ahaaaaa : sa fac mai multe poze in Pestera Polovragi?
https://youtu.be/AgeFPfaCT-o

| Duucu a răspuns:

Pentru că nu vor să rămănă chei înainte să le vină vremea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem ray

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intr-o relatie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu nu ai inteles. da un exemplu de relatie, ce stiu eu brad pitt si angelina, cineva. eu nu am pomenit chestia asta. aia care "fug" stiu dinainte ca vor doar sex, fetele sunt tembele ca spera la mai mult. ca majoritatea "relatiilor" care incep in club. ele tot timpul cred ca isi gasesc jumatatea acolo si dupa o noapte de sex, se supara ca numai sunt chemate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intrebarea mea nu se referea la relatiile incepute in club...
Am vrut sa spun ca nu inteleg de ce barbatii fug de femeile inteligente care isi doresc sa fie independente si isi folosesc creierul la maxim, nu il tin doar de decor

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cata inteligenta poate exista intr-un mic creier care isi doreste si independenta si o relatie stabila cu un barbat? Tu nu sesizezi nonsensul? Vrei relatie = dependenta! Nu vrei = independenta
Puterea de a recunoaste maximul egoism este, uneori, inexistenta.winking laughing tongue

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Woww, te-a luat 3 ani să răspunzi la întrebare. Mă simt flatată!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am asteptat ca sa iti recunosti dependenta de Frumos.winking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Cum imi citesti gandurile, mai prins ce sa fac?! Am si eu un singur viciu in lumea asta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sgur-sigur : nu poti renunta la sarutarile pe frunte.winking :o

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Haaa, fara alea supravietuiesc linistita, am fost prima pe sala la dezintoxicare. In schimb... fara ciocolata... "viata e pustiu "

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lata sa fie; cioco... cat vrea Domnul.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-am raspuns la mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca ei ar trebui sa fie protectorii femeilor.

| Happyjump a răspuns:

Cei care fac asta sunt niste porci misogini.

| Otto2014 a răspuns:

Ca-s batuti de ele.

| aimspeşăl a răspuns:

Nu fug, se duc incet :*

| Eunyce a răspuns:

Ori nu si-a dat seama de ce-si doreste si cum functioneaza viata lui, ori gps-ul e defect. Si se mai spune ca barbatii conduc cel mai bine. Flori de mar.
In spatele oricarui barbat puternic, sta o femeie de 2 ori mai puternica.
Personal, n-as numi barbat pe cel care fuge de o femeie puternica.
Cine reuseste sa cucereasca o persoana puternica, are viitorul asigurat(fericirea).

| PapagalGalben a răspuns:

Pentru ca ei sunt slabi.

| DiaconitaBianca a răspuns:

Fiindca le e frica ca femeile puternice ii vor domina iar ei vor sa fie sefii.

| LaESfanta a răspuns:

Sa nu-si ia bataie. Funda?

| bjonutz a răspuns:

Pt k nu le poate juca cum vrea el