| bizarreworld a întrebat:

De data asta vreau sa va intreb ce ati face voi in locul prietenei mele...ei ii place de un baiat si i-a zis asta insa el nu i-a zis ca o place dar in schimb a intrebat-o daca vrea sa se culce cu ea, si ea a refuzat si eu cred ca asa e cel mai bine pentru ca el asa a facut cu multe fete si sa nu fie "inca una" pe lista lui...voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Se intelege ca prietena ta a procedat perfect, nu are nici un motiv de suparare, sa se fereasca de baieti de genul asta!
Ea va avea de castigat, intotdeauna!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu l-as fi refuzat pentru ca nu imi plac baietii fustangii

| h3r a răspuns:

Sper doar că prietena ta nu stă pe gânduri, nu?
Mai au rost răspunsurile noastre?
Dacă acceptă, știm ce se va întâmpla și cum va ajunge.

| andrei1237 a răspuns:

Eu daca eram fata l-as fi refuzat pentru ca nu imi plac baietii afemeiati.

| Cristiann25 a răspuns:

Normal ca trebuia sa refuze el vroia doar sex si apoi ii spunea la revedere!

| RalucaOxii a răspuns:

Sincer? Baiatul este un golan ...Nu cred ca prietena ta ar vrea un asa afemeiat langa ea, parerea mea, acum depinde doar de gusturile ei.

| h3r a răspuns (pentru RalucaOxii):

Golan nu e ăla, ci doar un tâmpit, un pămpălău care nu poate avea o femeie lânga el.

| bizarreworld explică:

Dar el nu i-a spus ca o iubeste...ea i-a spus iar el nu a zis nici ca o iubeste nici ca nu doar daca vrea sa se culce cu el...si a da am uitat sa zic ca de atunci baiatul acela nu a mai vb cu ea