| Emilia1015 a întrebat:

De o saptamana vorbesc pe facebook cu un baiat mai mare ca mine cu 3 ani si ieri a fost ziua mea si mi-a facut o surpriza sa vina si sa ma ia pe afara sa ne plimbam.A fost foarte dragut ma pupa(pe obraz), ma intreba daca mi-e frig, unde vedea flori lua una si mi-o dadea.M-a intrebat de relatiile anterioare si mi-a spus ca el la inceput o sa fie indiferent ca asa e felul lui.Iar la final m-a dus acasa.Azi m-a sunat sa ma intrebe daca ies afara, si ne-am intalnit, el era cu un prieten iar eu cu o prietena si nici nu prea vorbea cu mine.Cand a trecut o fata pe langa noi, prietenul lui i-a spus sa se bage pe ea si el a spus sa inceteze(cred ca vroia sa ma faca geloasa), eu ma enervasem si a venit si a stat la mine in brate.Iar atunci cand a plecat a venit si m-a luat in brate si ma pupat.Credeti ca ma place? Dau funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Cu siguranta te place! si inca foarte tare, si ii pasa, fiindca daca nu ii pasa se baga in seama cu fata aia, nu mai vorbea cu tine si nici nu te mai impaca, plus ca a facut gesturi super dragute, adica ti-a dat flori si te-a intrebat daca iti e frig si te-a pupat pe obraz, adica te-a respectat si i-a placut de tine asa de tare incat a vrut sa te vada si a doua zi, cu siguranta ca te place! :*

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Evident că da.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

laughing, nu iti dai seama cum sa te placa, e ceva normal sa tii lumea in brate si sa saruti pe toata lumea

| Emilia1015 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Ai putea sa explici altfel? ..nu am inteles nimic

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Emilia1015):

Monetul ala cand esti ironic, si lumea nu se prinde laughing)

| Madarinca a răspuns:

Da eu cred ca te place...)