| cmina2 a întrebat:

Buna!winking Deci dupa ce fac baie imi sta parul in toate directiile sh trebuie sa mi-l intind cu placa. dar nu vreau nici sa mi l ard. ce pot sa fac sa-mi stea parul drept.thinking funditawinking:X

3 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Simplu, daca te dai cu crema de corp pe par si cand il intinzi cu placa nu se va arde + ca va sta foarte drept.
Stiu ca unii vor spune ca nu sunt sanatoasa dar eu am consultat multi specialisti si imi place foarte mult sa ma mentin frumoasa si curata.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai te speli cu sampon dupa care te clataresti si apoi te dai cu balsam. funda?big grin

| sabilopod a răspuns:

Il poti usca pe perie