| Lavinja a întrebat:

Bună,deci ieri am făcut un test de sarcină o ieșit pozitiv, am 8 zile întârziere ciclu menstrual, luna trecută mi-a venit pe 4 aprile și nu știu câte săptămâni de sarcină am, mă puteți ajuta vă rog frumos!?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la ginecolog la control. Numai el iti poate spune.

| Eireann a răspuns:

Varsta gestationala se calculeaza din prima zi a ultimei menstruatii deci ai 5 saptamani si 2 zile (azi 10 Mai 2023).

| Mitzupitzu a răspuns:

Si de unde crezi ca noi putem sti ce ai facut tu si cand?

| Badea_Luis_ a răspuns:

Bună,deci ieri am făcut un test de sarcină o ieșit pozitiv, am 8 zile întârziere ciclu menstrual, luna trecută mi-a venit pe 4 aprile și nu știu câte săptămâni de sarcină am, mă puteți ajuta vă rog frumos!?