| blablablablalb232r a întrebat:

Sal TPU
Am o intrebare
Daca, in timp ce faceam baie m-am masturbat si mi-am dat drumul si dup-aia mama a intrat in cada, mama poate sa ramana insarcinata?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Da, poate. Cu condiția să fie în perioada fertilă și să facă sex cu cineva. Asta dacă nu e cumva la menopauză.
PS De la sămânța ta din baie nu are ce să pățească. Poate doar tu, că ai mânjit cada și n-ai curățat-o, măgarule!

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,face tripleti, o sa mai ai trei fratiori!

| just4ubr2015 a răspuns:

Norocosule o sa ai un fratior laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeaaadc a răspuns:

Intrebarea e alta: copilu ala o sa fie taicatu sau fractu? laughing)))