| Rafael_Anna-Mária_1999 a întrebat:

Buna, din neglijenta cu iubitul meu nu am folosit prezervativ, dar nu a lasat sperma in mine, el crede cand am actionat o iesit din el ceva apa, asa prespune el.A doua zi dimineata am luat ella one pilula de 2 zi, in luna asta mi-a venit ciclul la inceputul lunii si acum iarasi trebuie sa imi vina. Imi e frica sa nu-si fi facut treaba medicamentul.Va rog sa imi raspundeti, am mare nevoie de raspunsul dumneavoasra
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Medicamentul asta isi face mereu treaba, in plus daca ti-a venit de ce iti mai faci probleme?
Protejeaza-te calumea si nu mai lua pilula aia, e o bomba hormonala, e foarte periculoasa. Nu exista neglijenta.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti face un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezervativele astea, ce greu e sa le porti...