| PisSsicutTtzza a întrebat:

Buna din nou TPU! cum pot sa ii arat unui baiat ca il plac? dar vreau sa ii arat intr-un mod copilaros. funda.va pupp :* :*

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ia o floare in mana si incepe sa ii rupi petalele soptind (fara sa auda el):
- Ma iubeste nu ma iubeste s.a.m.d.
Sigur te va intreba ce faci iar tu o sa-i raspunzi doar cu un zambet. happy

| Azµre a răspuns:

Mai copilăros decât ești tu nu cred că ai avea ce face. Simplu te dai pe lângă el, râzi la orice spune și așa își dă seamă că îl placi, mai arunci câte o vorbă că e simpatic sau că îți place cum vorbește.

| Luchius a răspuns:

Un zambet de fiecare data cand il vezi face minunismug

| Katherineeeee a răspuns:

Pai zamabeste-i, daca va uitati la un film de groaza il poti lua de mana sau sa te apropii de el(la fel si in cazul in care apare ''la orizont'' un caine mai mare), poti veni pe la spatele lui si sa-i pui mainile la ochi, sa-i sari in spate, cand il rogi ceva sa-l iei de mana si sa faci ''botic de catelus'', sa razi mereu cand cineva face o gluma si e si el prin preajma-fara sa intreci masura cu rasul-. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| PisSsicutTtzza explică (pentru Katherineeeee):

Problema e ca nu suntem impreuna :*

| Katherineeeee a răspuns (pentru PisSsicutTtzza):

Pai da. Ai intrebat cum sa ii arati intr-un mod mai copilaros ca-l placi... si eu ti-am dat niste exemple

| PisSsicutTtzza explică (pentru Katherineeeee):

Cum sa ma uit la un film de groaza cu el daca noi nici nu suntem impreuna?laughing

| MankoBreaker a răspuns:

Într-un mod copilăros? O să o i-a în glumă...
Dacă vrei o relație serioasă, nu îți recomand să folosești "modul copilăros".