| TheBigWolf a întrebat:

O sa mai fie cineva singur/singura de sfantul valentin sad big grinbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Yep. Multe persoane vor fi in aceasta situatie, printre care si eu laughing dar, avand prietenii langa mine voi considera Sf Valentin o zi obisnuita si plina de distractie. happy

| TheBigWolf explică (pentru Addicted2Chocolate):

In orice caz, poate ca pana atunci iti vei gasi jumatatea laughing

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru TheBigWolf):

Pfoai,vezi sa nu. Am 14 ani, nu ma grabesc. laughing Si-n plus, am o antipatie fata de bucuresteni, deci nu. laughing

| TheBigWolf explică (pentru Addicted2Chocolate):

thinking cum vrei :-p daca vrei vbim pe facebookwinking k ma enerveaza siteul asta laughing

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru TheBigWolf):

Mneh,sigur. laughing) Si asa am nevoie de mai multi prieteni pe fb blushing.

| TheBigWolf explică (pentru Addicted2Chocolate):

Okwinking cauta pe facebook Teocan Adrian Ionutwinking

| CristiIs a răspuns (pentru TheBigWolf):

Ba, cum te simti atat de urat?

| TheBigWolf explică (pentru CristiIs):

Ce vrei ba?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Destui si destule!
Cea mai buna zi sa-ti gasesti o palida aparitie convinsa ca NU are noroc in dragoste!

| Phutui a răspuns:

Esti constient ca mai e f mult pana atunci?happydar poti sa faci ca mine, ca sa nu fiu singur, gaseam cate o amica care era singura si ea, ieseam la un suc mancam ceva, pierdeam vremea thinking si gatabig grin

| Originalone a răspuns:

Ma gandeam sa ies cu frati mei pocaiti la o betie.
Vi si tu, te fac frate de cruce.

| Arisu a răspuns:

Ma gindeam ca cu intrebarile despre Anul Nou se cam grabeste lumea,dar tu vad ca esti mai iute =)
Cred ca eu voi rmine singura =( deoarece nu va fi alaturi persoana de care-mi place sadsad si macar ca prietenii imi vor fi alaturi,dar totusi fara acea persoana ma simt singura... Posibil sa fie, pina atunci multe se pot schimba, nu-i asa? Sper ca tu nu vei fi singur si vei fi inconjurat de persoanele draci si prietenii tai apropiati happy=)

| TheBigWolf explică (pentru Arisu):

Scumpo,nu fi trista sad se pot intampla multe pana atunci :* dupa cum vorbesti pari a fi o tipa de nota 20 :* poate vbim pe facebookwinking imi place sa imi fac prieteni noi, si mai ales persoane k tinewinking

| Arisu a răspuns (pentru TheBigWolf):

Cu placere te voi adauga in lista mea de prieteni happy